ART / Lithographs / Litograph in colors 9122099
nr 912 2099
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (b. 1934), signed, ej numrerad, sheet: 31x51,
LITOGRAPH IN COLORS, Peter Dahl (f. 1934), signerad, ej numrerad, bladets mått: 31x51
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
600
SEK 600
Monday September 15 2014
at 19:12:27
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
- Thema-auction
Sep 15
Read more about Grafik
Peter Dahl (f. 1934)